HAKKIMIZDA

Kurucu kadromuz 2009 yılında , " AZ ÖĞRENCİ İLE YÜKSEK BAŞARI " sağlanacağı ilkesinden hareketle Bilge Akademi Etüt Merkezini kurarak etüt merkezine yeni bir bakış açısı getirmişlerdir

Eğitime  yıllarını vermiş akademik kadromuz, deneyimlerinden hareketle çok öğrencili klasik eğitim merkezinde, öğrencilerin kalabalıkta kaybolduklarını, kendilerini ifade etmekte zorlandıklarını, sorularını rahat bir şekilde soramadıklarını ve yeterli hizmeti alamadıklarını tespit etmişlerdir.

Bu soruna bilimsel yaklaşan kurucu kadromuz 2009 yılında ,BAŞAKŞEHİRDE bir ilke imza atarak " AZ ÖĞRENCİ İLE YÜKSEK BAŞARI " sağlanacağı ilkesinden hareketle başakşehir'in ilk etüt merkezini açmışlardır.

 

Az Öğrenci Yüksek Başarı "
İlkesinden Hareketle
Öğrencilerimizin Hedeflerini,

Gerçekleştirmek, İlçemizin 
Gelişimine Katkıda Bulunmak

 

HEDEFİMİZ MUTLU SAĞLIKLI SEVGİ DOLU ÇOCUKLAR YETİŞTİREREK ÇOK GÜZEL
BAŞARILARA İMZA ATMALARINI SAĞLAMAK.
BU İNANÇ DOĞRULTUSUNDA 2009-2010 ÖĞRETİM YILINI KOÇLUK SİSTEMİYLE DESTEKLEYEREK YENİDEN YAPILANDIRDIĞIMIZ ETÜT Merkezi SON KARARINIZI VERMEDEN ÖNCE GÖRMENİZ SİZLERİ VE BİZLERİ ÇOK MEMNUN EDECEKTİR


Çağdaş teknolojiyi kullanabilen? dinamik takım ruhuna sahip yaratıcı inisiyatif sahibi? Atatürk ilke ve inkılaplarını özümsemiş kendini sürekli geliştirmeye açık kaliteli ve mutlu çalışanlarımızla ve bu kaynağı yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz. Biz biliyoruz ki; Kurumumuzun hedeflerine ulaşmasındaki en önemeli güç her değişimi en iyi değerlendiren aydın Lider Yöneticileri ile özverili? istekli yaptıkları işten kıvanç duyan çalışanlarıdır.

Bilge Fen Akademi Etüt Merkezi öğretim bire bir (özel ders şeklinde) ve 6-10 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Zorlu sınav süreçlerinde öğrenciler; Etüt Merkezi okul ve özel ders üçgeninde sıkışıp kalmaktadır. Etüt Merkezimize kayıt olan bütün öğrencilerimiz hem Etüt Merkezi hemde özel ders sorununu çözmüş olur; çünkü sınıf derslerimize kayıt olan her öğrencimizin özel ders alma imkanı vardır. Kalabalık sınıfları olan dershanelerde karşılaşılan; öğretmenin zamanının olmaması öğrenciye iki hafta sonrasına 15 dakikalık randevu verilmesi sınıfta geri planda kalmak gibi sorunlar  kurumumuzda  yaşanmamaktadır. haftada her öğrencimizin  ücretsiz birebir hakkı vardır. Öğrencilerimizin girecekleri sınavlarda en yüksek başarıyı yakalamaları için sınıflarımızdaki öğrenci sayısını en fazla 10 kişi ile sınırladık. Kişiye özel öğretim anlayışımızla dershaneciliğe farklı bir bakış açısı getirerek? öğrencilerimize girecekleri sınavlarda alabilecekleri en yüksek puanı aldırmayı hedefliyoruz.

BİLGE FEN AKADEMİ eğitime kurumsal açılımlar getirerek alanında uzman öğretmenleriyle;

İLKOKUL (1.2.3.4. ve 5. sınıflar) okul destek ve ödev kontrol
ORTAOKUL  (5-6. 7. 8. sınıflar) okul takviye ve lgs hazırlık ve okula hazırlık
liselerde  9. 10-11 sınıflara 6-10 kişilik gruplar veya birebir özel ders paketleri 
12. sınıf ve mezunlar için TYT -AYT SINAV HAZIRLIK KÜTÜPHANE -ETÜT 6-8 KİŞİLİK SINIFLARDA EĞİTİM
İstediğiniz dersten istediğiniz kadar özel ders alma
imkanıyla hizmet vermektedir.

KURS Merkezimizde eğitim koçları eşliğinde mesleki rehberlik eğitsel rehberlik yönlendirme ve psikolojik danışmanlık modülleriyle öğrencilerimizin tüm sorunlarına akılcı ve bilimsel çözümler sunar.

YARAMAZ ÇOCUK YOKTUR. SEVGİ DİYE BAĞIRAN ÇOCUK VARDIR. ONLARA GERÇEKTEN
ULAŞINCA BAŞARIDA ONLARA ULAŞACAKTIR.

BİLGE FEN AKADEMİ
 

SOSYAL VE KÜLTÜREL SORUMLULUĞUMUZ

Okullarda okutulan müfredat programıyla örtüşen bilimsel programımızı, rahat eğitim ortamında öğrencilerimize sunmak,
Cumhuriyetin temel ilkelerine sahip çıkacak gençliğin eğitimine katkıda bulunmak,
Bilimin ışığında yürümek ,
Sanatsal Etkinlikleri Desteklemek,
Kültürel Etkinlikleri Desteklemek,
Sportif Etkinlikleri Desteklemek,
Okullarımızda sınav hizmetlerini ücretsiz yapmak
Bazı kurum ve kuruluşların çalışmalarına lojistik ve yayın desteği vermek.

YAYINLARIMIZ

ÜÇ-DÖRT-BEŞ, EDİTÖR, FİNAL, KAREKÖK, TONGUÇ, LİMİT- ÇÖZÜM, HIZ, OKYANUS, VE HOCALARIMIZIN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU YAYINLARDAN KULLANILMAKTADIR.