HIZLI OKUMA KURSU

ANLAYARAK HIZLI OKUMA

KURSUMUZ EN AZ 5  EN ÇOK 10 KİŞİLİK GRUPLARLA VEYA BİREBİR EĞİTİM ŞEKLİNDE DE YAPILMAKTADIR. 10 YADA 12 HAFTALIK SÜRECEK EĞİTİM PROGRAMIDIR. İSTEYEN KENDİ GRUPLARINI OLUŞTURUP BİZDEN EĞİTİM TALEP EDEBİLİR. İSTEYEN BİREBİR ŞEKLİNDE DERS TALEP EDEBİLİR. 

 

 

                                             NEDEN ANLAYARAK HIZLI OKUMA                                                                 

ANLAYARAK HIZLI OKUMA ALIŞAGELDİĞİMİZ EZBERCİLİK, PEŞİN HÜKÜM, İÇ SES, DİKKAT VE MOTİVASYON  BOZUKLUKLARI GİBİ KISITLAMALARDAN KURTULARAK; HIZLI, ODAKLI, BÜTÜNÜ GÖREREK AMAÇLI OKUMAK VE KAVRAMAKTIR.

ÖZELLİKLE SON DÖNEMDEKİ MÜFREDAT DEĞİŞİKLİKLERİNDEN SONRA  SINAVLARDAKİ TÜM BRANŞLARDAN, ÖĞRENCİLERİMİZİN KARŞILARINA ÇIKAN UZUN PARAGRAF SORULARI, ARTIK KISITLI OLAN ZAMANI MAKSİMUM SEVİYEDE VERİMLİ KILMAYI ZORUNLULUK HALİNE GETİRMİŞTİR. ÖĞRENCİLERİMİZ KENDİLERİNE AYRILAN KISA SÜREDE, HER BİR SORUYU HIZLI OKUMALI, BİR TARAFTAN DA OKUDUĞUNU ÇOK İYİ ANLAMALIDIR. İŞTE DOĞRU ALINMIŞ HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ VE ANLAMA EĞİTİMİ BURADA DEVREYE GİREREK SINAVLARDAKİ BAŞARIYI DOĞRUDAN ETKİLEYEN BİR FAKTÖR HALİNE GELMİŞTİR. BU EĞİTİM SONUNDA 1 DK DA YAPTIĞINIZ OKUMA HIZINIZI 120-150 KELİME/DK DAN  450 KELİME/DK YA ÇIKARTIRKEN, ANLAMA KAPASİTENİZİ %100 GİBİ BİR SEVİYEYE ULAŞTIRACAKSINIZ. BU DA SİZE SINAVLARDA YAKLAŞIK 30-40 DAKİKA GİBİ ÖNEMLİ BİR ZAMAN KAZANDIRACAKTIR.

AYRICA KURSUMUZU BAŞARI İLE TAMAMLADIKTAN SONRA ORTALAMA 300 SAYFALIK BİR KİTABI 2 SAAT GİBİ KISA BİR SÜREDE OKUYARAK,  KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞINIZ  DAHA KEYİFLİ HALE GELECEK;  GÖZ, BEYİN, DİKKAT ETKİLEŞİMİNİZ MAKSİMUM SEVİYEYE ULAŞACAKTIR.